СТУДІЯ
ЗВУКОЗАПИСУ


  ONLINE
зведення
мастеринг
 
Київська обл., м. Васильків

office@nahati.com.ua

 

Технічний апгрейд студії

Технічний апгрейд студії 
 
 

 

Трішки інформації про наші 2 нові прилади Distressor та XpressorТож тепер ми почали використовувати класичний компресор Distressor від Empirical Labs, який має кращі характиристики від відомих 1176, LA-2A та Gain Brain. За весь час існування прилад набув неабиякої популярності. Топ кращих записів зроблених за останні роки майють хоча б один Distressor в тракті запису чи зведення. 

Прилад надає широкий діапазон контролю та унікальний набір функцій які допомагають зробити звук теплішим та вінтажнішим. Це стало вирішенням проблеми останніх десятиліть з чистим, цифровим звуком, так як супер чисті цифрові прилади не дають такого пом'якшення різких звуків та підкреслення низьких частот як класичні аналогові прилади. Цифрові технології часто здаються холодними і крихкими на відміну від аналогових.

Distressor має 8 унікальних кривих компресії від 1:1, що тільки підігріває і підкрашує звук до “Nuke” настройки - що є brick wall лімітером який заставляє "сяяти" звук. Також прилад має 10:1 “Opto” режим який працює в рижимі легендарного LA-2A.

Крім цього ще є три режими колоризації сигналу, які навіть доступні без компресування сигналу. Це розширена функція зроблена для емуляції дуже старих приладів та дорогих вінтажних компресорів та лімітерів. В добавку до базових режимів підігріву сигналу, є також Distort 2 режим який підкреслює теплі лампові гармоніки та Distort 3 який змушує домінувати треті гармоніки що ближче до звучання плівки. Також є 2 рижими фільтру високих частот, які допомагають низьким частотам дихити і качати.

 

Ще одним не менш цікавим приладом є Xpressor від компанії Elysia

Xpressor це стерео компресор класу А (Discrete Class-A Topology). Це гнучкий прилад який охоплює всі стандарти. Логорифмічний реліз, негативний коефіцієнт стискання, паралельна компресія, сайдчейн фільтр, Warm mode - пом'ягчення сигналу. Все це дає неймовірні плюси для обробки стерео шини. Прекрасно працює з барабанною шиною, роздуває звучання та змушує простір вийти вперед міксу. Після обробки барабанів бочка набирає більше енергії, малий барабан стає більше пробивним, а простір набуває приємного мерехтіння. Xpressor прекрасно працює з акустичною гітарою, добре вкладає її в мікс та пом'ягчує звучання. Чудово працює з басом, підігріває його за рахунок WARM MODE та зберігає динаміку в низьких частотах за рахунок фільтру високих частот. 

 

Ось таких два цікавих прилада тепер в озброєнні На Хаті рекордз.

Якщо у Вас є якісь запитання на рахунок приладів чи запису в студії, не соромтесь запитати нас: office@nahati.com.ua

Завжди раді Вам допомогти.