СТУДІЯ
ЗВУКОЗАПИСУ


  ONLINE
зведення
мастеринг
 
Київська обл., м. Васильків

office@nahati.com.ua

 

Різноманіття електрогітар, навіщо воно...?

Різноманіття електрогітар, навіщо воно...? 
 
 

... Щоб задовільнити смаки музикантів що представляють різноманіття музичних напрямків та течій.

Від альтернативного джазу до "суперметалевого" року.

 

Трохи про наші студійні гітарки.Gibson Les Paul Custom – символ найвищої якості, зразок краси та пишності звуку. В цих округлих формах міститься сама досконалість.

 Щодо звуку можна сказати одне, в ньому є всі якості які підходять під визначення «ідеальний». Чистий звук оксамитовий, якій дуже приємно слухати, особливо добре звучать легкі блюзові соло. У перевантаженому каналі все так само на вищому рівні, звук не “забитий”. Верхи й низи мають своє місце, читабельність нот чудова.

 Про цю гітару не можна сказати жодного поганого слова. Це непорушна класика. Класика як у зовнішньому вигляді, так і в звуці. Будь який відбувшийся музикант зможе підтвердити що Gibson Les Paul Custom чудовий інструмент, який не має собі рівних.

 

Fender Telecaster - відмінна гітара, перевірена часом! Багато відомих виконавців робили свою кращу музику саме на Fender Telecaster. Відмінна форма, відмінний звук, зручна при грі і завжди в моді. Вона завоювала повагу багатьох музикантів! І навіть тепер вона не поступається всім новинкам у світі музики! Відмінно підходить для гри брит-попа, інді, поп-року та багатьох інших напрямків.

Fender telecaster взагалі перша народна гітара Лео Фендера, яку він масово запустив у виробництво. Через роки-вона стала вже бренд. І тисячі музикантів використовують її на своїх виступах та в записах.

Мало хто з виробників здійснив такий вплив на сучасну музику, як Fender. Електрогітари, бас-гітари, інструментальні підсилювачі цієї компанії не тільки допомогли розвитку кількох музичних стилів, а й здійснили революційні зміни в своїх областях, а їх конструктивні особливості послужили основою для багатьох наступних моделей.

 

IBANEZ roadstar series 540r radius - чудова гітара від не менш відомого виробника. На гітарах цієї іменитої фірми граютьтакі зірки гітарного світу як Joe Satriani, Steve Vai та багато інших виконавців та груп таких як KORN. Ця гітара стала прототипом відомої іменної серії гітар від Joe Satriani  “Ibanez JS”

Гітара має яскравий звук, в ній поєднані і потужність “ гібсонівських хамбакерів”, і кристальна прозорість “фендерівських синглів”. Завдяки ульра тонкому та мегазручному грифу має репутацію незамінного “снаряду” для любителів скоросних “запілов”.

 

Tretyakov Custom-Body Guitar - гітара ручної роботи відомого українського майстра Третякова Олександра (для посвячених - Борода:)). На “борту” несе механіку Shaller та електроніку Seymour Duncan. Корпус та гриф мають сквозну конструкцію. Так званий “сквозняк” (це коли дека і гриф це одна палка :)) Завдяки всьому вище описаному має чистий але дуже потужний звук, який має відтінки звуку Fender Stratocaster, а завдяки сквозному грифу має дуже довгий сустейн. Цей інструмент відмінно тримає строй, що далеко не завжди можна сказати про гітари які устатковані Floyd Rose.

Гітара відмінно підходіть для використовування в такіх стилях як pop, pop-rock та hard-rock.