СТУДІЯ
ЗВУКОЗАПИСУ


  ONLINE
зведення
мастеринг
 
Київська обл., м. Васильків

office@nahati.com.ua

 

Laura & Kristina Marti -"Chanapar"

Laura & Kristina Marti - 
 
 

 

  Будучи свідком неспокійного часу в Україні, студія звукозапису "На Хаті Рекордз" продовжує творити  музику. Саме музика є головним мотиватором до світлого майбутнього, надихаючи  кожного з нас.

 

  На даний момент триває запис другого альбому проекту Laura & Kristina Marti -"Chanapar" (в перекладі з вірменської означає дорога). Талановиті співачки, вірменки, а в душі щирі українки, Лаура та Христина Марті знову зібрали разом  музикантів "На Хаті" та сформували головний месседж альбому: знайти свій шлях і сміливо по ньому йти! До складу гурту увійшли: Лаура і Христина Марті - вокал, Олександр Телепнєв - труба, Віктор Павелко - тенор-саксофон, Наталія Лебедєва - клавіші, Олександр Ємець - контрабас, Армен Костандян - дхол, дудук, вокал. Девять пісень: шість авторських композицій та три народні в обробці Комітаса (прим. автора - вірменський композитор, фольклорист, співак і хоровий диригент). Музика та аранжування Лаури, а тексти пише Христина . Імпровізація, етно-джаз, фольклорна вірменська музика та вокал майстерно вплетені у музичну тканину композицій. \

 

На запитання, чому наступний альбом вирішила записати знову ж таки на студії звукозапису "На Хаті Рекордз", співачка відповіла:

"Вибрали студію вже вдруге, так як це єдина студія в Україні на якій можливо записати наш проект. Одна з головних причин - наявність декількох кімнат. А не однієї, як на всіх інших студіях. Також там першокласне звукозаписуюче обладнання, грамотні звукорежисери з вухами, позитивна атмосфера: тобі завжди раді і хочуть допомогти! Ну і всі інші зручності, які так потрібні для хорошого запису - природа, чисте повітря і смачна кухня)) Окреме "дякую" Олександру Садовцю. Працюючи з ним, бачу, що він щиро переживає за кожен альбом записаний на його студії і завжди хоче зробити все по максимуму. Це приголомшлива якість! Дякую!

 

То ж творимо музику разом з вірою, що все буде добре)