СТУДІЯ
ЗВУКОЗАПИСУ


  ONLINE
зведення
мастеринг
 
Київська обл., м. Васильків

office@nahati.com.ua

 

ASIA TENGRI - український джаз у новій інтернаціональній імпровізації

ASIA TENGRI - український джаз у новій інтернаціональній імпровізації 
 
 

 

На студії звукозапису "На Хаті Рекордз" в фінальній стадії триває робота над дебютним альбомом гурту "ASIA TENGRI". Це інтернаціональний музичний проект, який об'єднав носії різних культурних традицій навколо ідеї передати музикою багатий і колоритний характер Середньої Азії. Унікальний сплав джазу та етнічної музики - це той рівень майстерності, на якому експеримент і імпровізація є живим диханням художньої творчості, а отже зародженням нового музичного стилю. 

Назгуль Шукаєва є головним ідейним лідером проекту - єдина в Україні і Казахстані жінка-виконавиця в стилі горлового співу «кай». 

Співачка, що заворожує не лише своїм містичним вокалом, але й атмосферою передачі композиції до слухача.Під час запису матеріалу, до студії звукозапису "На Хаті Рекордз" завітав Джоел Холмс (Joel Holmes, США) - відомий піаніст, тричі номінований на премію «Grammy Awards», представник популярного зараз стилю емоційного ритм-джазу. Джоел Холмс разом з Оленою Леоновою стали ідейними ініціаторами та аранжувальниками проекту "ASIA TENGRI". Протягом року музиканти з різних куточків землі спілкувалися через світову мережу, вивчаючи епос Середньої Азії, давні традиції тенгріанства, казахські, монгольські і тувинські народні пісні. Текстами авторських пісень митці вибрали вірші казахського поета Макугалі Мукатаєва. До пісні Джоела Холмса «Жанім» - «Душа» Назгуль Шукаєва сама написала авторський текст.

 

Звичайно, на студії "На Хаті Рекордз" Джоел Холмс був не першим запрошеним іноземним музикантом, але почуті слова: "Nice studio" від відомого піаніста були в котрий раз приємні. Тож зовсім скоро український слухач зможе почути новий магічний альбом проекту "ASIA TENGRI" та здивуватись характером імпровізованого стилю композицій. 

 

До складу проекту були запрошені кращі джазові музиканти України: Олена Леонова - клавіши; Олексій Боголюбов - клавіши; Богдан Гуменюк- саксофон; Ксенія Задорська - скрипка; Валентин Корнієнко - контрабас; Алік Фантаєв - барабани, перкусія; Орхан Агабейлі - перкусія; Володимир Лазуткін - шакухаті; Алекс Кабанов - есраж.

 

Унікальним випадком стала участь британського інструменталіста Джуліана Такера (Julian Tucker, UK), який саме в цей період записував свій альбом на студії "На Хаті рекордз". Джуліан доповнив своїми мелодичними соло на флейті декілька треків.

 

Для створення саме такого ефекту, Назгуль так клопітливо працює з звукорежисерами студії вже довгий час від накопичення до мастерингу…